Rada Miasta rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Zdobądź dofinansowanie do remontu zabytków

Jesteś właścicielem obiektu wpisanych do rejestru zabytków i planujesz jego remont w 2013 roku? Złóż wniosek o dofinansowanie prac z budżetu Miasta Krakowa. Masz czas do 30 września br.

Zasady przyznawania dotacji oraz zakres prac podlegających dofinansowaniu zawiera Uchwała Nr CIV/1394/10 Rady Miasta Krakowa z dnia 23 czerwca 2010 r. w sprawie określenia zasad udzielania dotacji celowej na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków, położonych na obszarze Gminy Miejskiej Kraków, nie stanowiących jej wyłącznej własności.

Dofinansowaniem objęte są wyłącznie prace w obiektach wpisanych do rejestru zabytków, których realizacja planowana jest na rok następujący po roku złożenia wniosku (z wyjątkiem tzw. prac interwencyjnych). Dofinansowanie nie obejmuje refundacji tj. zwrotu poniesionych kosztów na prace zrealizowane przed terminem złożenia wniosku.

Osoby zainteresowane dofinansowaniem prac planowanych do realizacji w 2013 roku powinny złożyć wniosek wraz z wymaganymi dokumentami (wymienionymi w cytowanej wyżej uchwale oraz we wzorze wniosku) do Prezydenta Miasta Krakowa za pośrednictwem Wydziału Kultury i Dziedzictwa Narodowego Urzędu Miasta Krakowa.

Szczegółowe informacje dotyczące udzielania dotacji z budżetu Miasta Krakowa można znaleźć pod adresem www.bip.krakow.pl/?dok_id=28567 lub uzyskać w Oddziale Ochrony Zabytków przy ul. Kanoniczej 24 oraz pod numerem telefonu 12 431 25 45 wew. 112. (KF)

pokaż metkę
Osoba publikująca: PAWEŁ KRAWCZYK
Podmiot publikujący: Redakcja MPI
Data publikacji: 2012-07-17
Data aktualizacji: 2012-07-18
Powrót

Zobacz także

Znajdź