Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Wygraj bilet na mecz w Kraków Arenie

Memoriał Huberta Jerzego Wagnera to największy i najbardziej prestiżowy towarzyski turniej siatkarski na świecie. W tym roku to także najważniejszy sprawdzian przed Mistrzostwami Świata POLSKA 2014. Wielkie emocje siatkarskie przeżyjecie już w ten weekend w Kraków Arenie. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać bilety na mecze.

Przypomnijmy - w tym roku w XII Memoriale wystąpią reprezentacje: Polski, Bułgarii, Chin i Rosji. Będzie to ostatni sprawdzian przed FIVB Mistrzostwami Świata Polska 2014. Siatkarze będą rywalizowali od 16 do 18 sierpnia w Kraków Arenie (ul. Stanisława Lema, Czyżyny). Ostatnie bilety można kupić na stronie www.abilet.pl


PLAN ROZGRYWEK:


16.08. Sobota
17:30 Chiny – Rosja
20:30 Polska – Bułgaria

17.08. Niedziela
17:30 Bułgaria – Rosja
20:30 Polska – Chiny

18.08. Poniedziałek
17:30 Chiny – Bułgaria
20:30 Polska – Rosja

KONKURS!
Wszystkich fanów sportu zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać zaproszenia na mecze w ramach Memoriału Huberta Jerzego Wagnera. Bilety rozlosujemy wśród osób, które zapiszą się do Newslettera Kraków.pl (osoby już zapisane pomijają ten etap):

http://www.krakow.pl/65701,artykul,newsletter.html

i odpowiedzą poprawnie na pytanie:


Ile razy Memoriał Wagnera wygrali Polacy?


Odpowiedzi (zawierające imię, nazwisko, adres i telefon kontaktowy) prosimy przesyłać dziś (poniedziałek, 11 sierpnia) do godz. 20, na adres: konkurs.mk@um.krakow.pl. W temacie maila należy wpisać: MEMORIAŁ WAGNERA. O wygranej laureaci zostaną poinformowani indywidualnie. Bilety będą do odebrania w Urzędzie Miasta Krakowa.

pokaż metkę
Autor: PAULINA POLAK
Osoba publikująca: PAULINA POLAK
Podmiot publikujący: Wydział Informacji, Turystyki i Promocji Miasta
Data publikacji: 2014-08-11
Data aktualizacji: 2014-08-11
Powrót

Zobacz także

Znajdź