Nasze miasto rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Remonty i utrudnienia

W najbliższym czasie czekają nas kolejne wakacyjne remonty ulic. Pojawią się także utrudnienia w ruchu związane z organizowanymi w Krakowie uroczystościami religijnymi.

Fot. Magiczny Kraków
Magiczny Kraków

Od 21 lipca rozpoczyna się remont ul. Sucharskiego na odcinku od ul. Bieżanowskiej do wysokości pos. nr 36. Planowany termin zakończenia robót to 30 sierpnia. W trakcie prac ulica będzie zamknięta dla ruchu, w terenie zostanie wyznaczony objazd.
Również 21 lipca w związku z XII Wielkopolską Pieszą Pielgrzymką „Od Miłosierdzia do Miłosierdzia" do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie – Łagiewnikach, pomiędzy godz. 8.00 a godz. 11.00 wystąpią chwilowe wstrzymania ruchu (na czas przejścia uczestników Pielgrzymki) na trasie: ul. Na Zielonki, ul. Łokietka, ul. Wybickiego do przejścia podziemnego, ul. Wrocławska, ul. Czyżewskiego, ul. Głowackiego, ul. Piastowska, ul. Królowej Jadwigi, ul. Zaścianek, ul. Malczewskiego, Most Zwierzyniecki, ul. Zielna, ul. Kapelanka, ul. Brożka, ul. Zakopiańska do przejścia podziemnego, ul. Św. Siostry Faustyny – do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego.Natomiast we wtorek 22 lipca rozpocznie się remont al. 29 listopada. Prace odbywać się będą nocą na dwóch odcinkach – od ul. Meiera w kierunku ul. Opolskiej i od ul. Banacha do granic miasta. Roboty będą trwać do końca lipca.

pokaż metkę
Autor: Jan Machowski
Osoba publikująca: KATARZYNA CZUBERNAT
Podmiot publikujący: Wydział Informacji, Turystyki i Promocji Miasta
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat