Biznes rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Startupy mają przyszłość!

W ostatnich latach Kraków stał się ważnym miejscem do rozwoju innowacyjnej przedsiębiorczości w formie startupów – niewielkich firm, zaczynających ryzykowną, ale potencjalnie przyszłościową działalność. Dziś (5 lipca, sobota) odbędzie się konferencja pt. „Kraków Miastem Startupów. Open Space Technology", która przybliży ideę takich projektów.

W Krakowie działa wiele instytucji wspierających młodych przedsiębiorców. Nadszedł moment, by podjąć próbę integracji środowiska i wypracowania nowych formuł współpracy.

Konferencja przyjmie formę „Open Space Technology", czyli będzie bliższa warsztatom, w których uczestnicy sami decydują o tematach, nad jakimi mają zamiar pracować. Nie będzie długich, akademickich dyskusji i nudnych odczytów z kartki. Organizatorzy i uczestnicy będą zastanawiać się, czy Kraków jest miastem startupów, jaka jest obecna sytuacja i jak można ją poprawić.

Wydarzenie skierowane jest do osób zainteresowanych rozwojem krakowskiego środowiska startupowego, entuzjastów z głowami pełnych nietuzinkowych pomysłów, inwestorów, przedstawicieli organizacji wspierających debiutujących przedsiębiorców oraz freelancerów. Krótko mówiąc:  dla wszystkich, którzy są zainteresowani rozwojem przedsiębiorczości w Krakowie oraz samego miasta.

Wydarzenie odbędzie się w Auli Głównej Wyższej Szkoły Europejskiej przy ul. Wersterplatte 11. Spotkanie planowane jest w godz. 10.00-19.00. Więcej informacji o spotkaniu na facebookowym profilu wydarzenia: www.facebook.com/events/798106206890307/?fref=ts

plakat

pokaż metkę
Autor: KINGA SADOWSKA
Osoba publikująca: KATARZYNA CZUBERNAT
Podmiot publikujący: Wydział Informacji, Turystyki i Promocji Miasta
Data publikacji: 2014-07-01
Data aktualizacji: 2014-07-04
Powrót

Zobacz także

Znajdź