Sport i Zdrowie rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Rodzinny Mini Cracovia Maraton w sobotę

W sobotę, 21 kwietnia na  Błoniach Krakowskich już po raz siódmy wystartuje Mini Cracovia Maraton im. Piotra Gładkiego. Impreza odbędzie się przed niedzielnym (22 kwietnia) biegiem głównym XI Cracovia Maraton.

W tym roku w ramach Mini Maratonu proponujemy rywalizację w kategorii rodzinnej. Serdecznie zapraszamy wszystkie rodziny, nie tylko z Krakowa, do skompletowania czteroosobowych zespołów - dzieci, rodziców, dziadków, dla których ważne jest wspólne, aktywne spędzanie wolnego czasu, rywalizacja sportowa oraz dobra zabawa. Rodzinne  bieganie szczególnie gorąco polecamy dotychczasowym uczestnikom Mini Cracovia Maratonu.

„Ten bieg pozwoli na zintegrowanie całej rodziny i utrwalenie w niej pozytywnych relacji.  Sprawdźmy na co stać całą rodzinę, dajmy dobry przykład najmłodszym! – to właśnie rodzina dostarcza dziecku pozytywne wzorce zachowań” – zachęca Marzena Paszkot, Pełnomocnik Prezydenta Miasta Krakowa ds. Rodziny i Polityki Społecznej, koordynator III edycji kampanii „Kraków stawia na rodzinę”, w ramach której organizowany jest bieg rodzinny.

Zwycięskie zespoły otrzymają puchary oraz nagrody. Zgłoszenia uczestnictwa można dokonać bezpośrednio w Biurze Zawodów w dniach 20 i 21 kwietnia. Organizator nie będzie pobierał opłat startowych od uczestników biegu rodzinnego. Potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia będzie opublikowane na stronie internetowej www.cracoviamaraton.pl  (JD)

REGULAMIN VII MINI MARATONU

pokaż metkę
Osoba publikująca: OLGA SOLARZ
Podmiot publikujący: Redakcja MPI
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat