Nasze Miasto rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Dialogi profilaktyczne - zaproszenie na konferencję

Gmina Miejska Kraków już po raz trzeci przystąpiła do ogólnopolskiej kampanii „Postaw na rodzinę – Kraków stawia na rodzinę”, która ma na celu upowszechnianie działań profilaktycznych poprzez promowanie wartości rodzinnych oraz zdrowego stylu życia. Kampania ma promować odpowiedzialne rodzicielstwo oraz pokazać jak pozytywne relacje w rodzinie wpływają na zachowanie jej najmłodszych członków.

W ramach Kampanii „Postaw na rodzinę – Kraków stawia na rodzinę”, Pełnomocnik Prezydenta Miasta Krakowa ds. Rodziny i Polityki Społecznej wraz z Miejskim Centrum Profilaktyki Uzależnień  organizuje Konferencję z cyklu DIALOGI PROFILAKTYCZNE, pt. „Chroniąca rola więzi dorosły-dziecko, możliwości ograniczenia we współczesnej profilaktyce”. Celem spotkania jest zwiększenie kompetencji w budowaniu więzi chroniącej dziecko oraz więzi z uczniem w różnym wieku.

Obrady zaplanowano na 16 – 17 kwietnia, w Sali Obrad Rady Miasta Krakowa, początek o godz. 9.00.

Konferencja jest skierowana szczególnie do nauczycieli, pedagogów i psychologów szkolnych oraz wszystkich osób zainteresowanych tematyką spotkania. Udział w obradach jest bezpłatny.

Patronat honorowy nad konferencją objęli Jacek Majchrowski – Prezydent Miasta Krakowa oraz Bogusław Kośmider – Przewodniczący Rady Miasta Krakowa.

Miejsce – Sala Obrad Rady Miasta Krakowa im. Stanisława Wyspiańskiego.

Zaproszenie

Regulamin

Formularz zgłoszeniowy

pokaż metkę
Osoba publikująca: OLGA SOLARZ
Podmiot publikujący: Redakcja MPI
Data publikacji: 2012-03-29
Data aktualizacji: 2012-03-29
Powrót

Zobacz także

Znajdź