Sport i Zdrowie rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Zostań wolontariuszem na EURO 2012

Jeszcze tylko dziś (30 marca) można sie zgłaszać do pracy jako wolontariusz przestrzeni publicznej w Krakowie podczas UEFA EURO 2012! Wystarczy wypełnić internetowy formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie www.krakow.pl/euro2012.

Wolontariuszem przestrzeni publicznej może zostać każdy, kto ukończył 18 lat, posiada znajomość co najmniej języka angielskiego w stopniu komunikatywnym i zostanie zakwalifikowany do szkolenia po przeprowadzeniu rozmowy kwalifikacyjnej.

Do udziału w projekcie zapraszamy zarówno młodzież, jak i osoby starsze - mieszkańców Krakowa i okolic.

Dodatkowych informacji udziela: Anna Starowicz - Koordynator ds. Wolontariatu (Wydział Sportu Urząd Miasta Krakowa, al. Powstania Warszawskiego 10, 31-549 Kraków, tel. 12 616-94-04, e-mail: anna.starowicz@um.krakow.pl).

Uwaga! Osoba wypełniająca ankietę wyraża zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych dla potrzeb realizacji wolontariatu EURO 2012 w Krakowie  zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), w tym na otrzymywanie od Urzędu Miasta Krakowa i jego partnerów informacji na wskazany przez nią  adres e-mail. (KF)

pokaż metkę
Osoba publikująca: ANNA WAŚKOWSKA
Podmiot publikujący: Redakcja MPI
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat