Nasze miasto rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Wylicytuj lokal

Jeśli szukasz miejsca pod działalność gospodarczą, w drodze licytacji możesz wynająć od Miasta lokale użytkowe położone w atrakcyjnych częściach Krakowa. Najbliższa aukcja odbędzie się 30 marca w siedzibie Zarządu Budynków Komunalnych w Krakowie, os. Złotej Jesieni 14.

W ofercie ZBK znajdują się lokale użytkowe położone zarówno w centrum miasta, jak i w innych częściach Krakowa, m.in. w Nowej Hucie. W centrum można wynająć lokal m.in. przy ul. Miodowej, Meissnera, Mostowej, św. Krzyża, Szewskiej, Starowiślnej, Długiej. Lokale w Nowej Hucie położone są m.in. na os. Słonecznym, Na Stoku, Jagiellońskim, Szkolnym. W ofercie ZBK znajdują się zarówno lokale o charakterze typowo handlowym - położone w głównych ciągach handlowych, lokale, które mogą być przeznaczone na biura - położone na piętrach oraz lokale typowo usługowe.

Ceną wywoławczą do licytacji czynszu za 1 m² pow. użytkowej lokalu będzie stawka najwyższa, ze zgłoszonych w ofercie na dany lokal użytkowy, przy czym deklarowana stawka nie może wynieść mniej niż stawka określona w regulaminie aukcji. Minimalna kwota przewidziana regulaminem uzależniona jest od rodzaju deklarowanej działalności i strefy miasta, w której znajduje się dany lokal.

Aukcja rozpocznie się 30 marca o godz. 10.00 w siedzibie Zarządu Budynków Komunalnych w Krakowie, os. Złotej Jesieni 14 (sala konferencyjna - III piętro). Warunkiem dopuszczenia do udziału w aukcji jest wpłacenie wadium i złożenie oferty do 29 marca. Uwaga! 29 marca wpłaty wadium przyjmowane są tylko do godz. 9.30.

Informacji dotyczących zasad przeprowadzenia aukcji udziela Referat Wynajmu Lokali Użytkowych Zarządu Budynków Komunalnych os. Złotej Jesieni 14, nr tel. (12) 616-61-54, (02) 616-61-55. Lokale można obejrzeć po telefonicznym uzgodnieniu.

Pełna oferta nieruchomości przeznaczonych na wynajem i szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej Zarządu Budynków Komunalnych w Krakowie www.zbk.krakow.pl. (JD)

pokaż metkę
Osoba publikująca: ANNA WAŚKOWSKA
Podmiot publikujący: Redakcja MPI
Data publikacji: 2012-03-28
Data aktualizacji: 2012-03-28
Powrót

Zobacz także

Znajdź