Biznes rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Zgłoś trenera na szkolenie!

Tylko do dziś (8 lutego) można zgłaszać kandydatów do udziału w szkoleniu dla trenerów. Przedsięwzięcie pod nazwą „World Coaches” realizowane jest wspólnie przez Urząd Miasta Krakowa Królewski Holenderski Związek Piłki Nożnej (KNVB).

W ramach tego projektu „World Coaches” holenderska federacja futbolowa szkoli trenerów pochodzących z różnych krajów, dysponujących różnymi poziomami wyszkolenia. W Krakowie instruktorzy holenderscy skupią się na przekazywaniu wiedzy z zakresu piłki nożnej oraz ogólnych umiejętnościach i praktykach dotyczących zagadnień społecznych.


Warunkiem zgłoszenia kandydata do udziału w programie szkoleniowym „World Coaches” jest złożenie do dnia 8 lutego 2012 roku godz. 15.00, w sekretariacie Wydziału Sportu Urzędu Miasta Krakowa, al. Powstania Warszawskiego 10, Vp, pok. 520 wypełnionej ankiety, dostępnej na stronie www.krakow.pl. W razie pytań należy kontaktować się z panią Joanną Kubas, tel. 12 616 9397; Joanna.Kubas@um.krakow.pl
Kurs odbywać się będzie w Centrum Com Com Zone przy ul. Ptaszyckiego 6 i zostanie przeprowadzony przez szkoleniowców KNVB w dwóch etapach. Pierwszy – podstawowy - w dwóch grupach 25-cio osobowych odbędzie się w następujących terminach:


•    20 – 24 lutego (poniedziałek – piątek)
•    25 – 29 lutego (sobota – środa)


Podczas kursu codziennie odbędą się dwa bloki 90-minutowe zajęć praktycznych oraz dwa bloki 90-minutowe zajęć teoretycznych.

Drugi etap szkolenia dla trenerów zaplanowano na maj, a uroczyste zakończenie projektu - z udziałem Piłkarskiej Reprezentacji Holandii - połączone z wręczeniem certyfikatów KNVB, odbędzie się na początku czerwca

Ankieta

pokaż metkę
Osoba publikująca: ANNA WAŚKOWSKA
Podmiot publikujący: Redakcja MPI
Data publikacji: 2012-02-08
Data aktualizacji: 2012-02-08
Powrót

Zobacz także

Znajdź