Biznes rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Wszystko co zarządca wiedzieć powinien

Pod patronatem Prezydenta Krakowa Jacka Majchrowskiego trwa druga edycja programu „Kompetentny zarządca". Celem programu jest certyfikowanie najlepszych zarządców nieruchomości, a także podnoszenie ich kwalifikacji. Tegoroczna odsłona projektu odbywa się pod hasłem „Transfer wiedzy: urząd zarządca". Najbliższe  spotkanie odbędzie się 8 maja i dotyczyć będzie podatków i opłat lokalnych oraz możliwości współpracy zarządców z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej.

Fot. Magiczny Kraków
Magiczny Kraków

Głównym celem programu „Kompetentny Zarządca" jest zapewnienie bezpieczeństwa właścicielom nieruchomości poprzez wyróżnianie najwyższej klasy profesjonalistów, którzy opiekują się ich dobytkiem. Certyfikat uzyskiwany przez uczestników programu potwierdza, że zarządca nieustannie podnosi kwalifikacje zawodowe, posiada ubezpieczenie, zapewnia bezpieczeństwo nieruchomości i danych osobowych, dba o profesjonalną obsługę księgową, a także umiejętnie wdraża remonty i modernizacje w zarządzanych zasobach. Uzyskanie tego prestiżowego certyfikatu jest czytelnym sygnałem dla klientów, że świadczone przez certyfikowanego zarządcę usługi są na wysokim poziomie i co za tym idzie - godne polecenia.

W ramach tegorocznej edycji projektu priorytetem jest współpraca z urzędami, instytucjami i organizacjami, których działalność ma związek z rynkiem nieruchomości. Ma to ułatwić transfer wiedzy pomiędzy tymi podmiotami a zarządcami oraz umożliwić wdrażanie wspólnych programów zwiększających komfort i bezpieczeństwo.

Najbliższe spotkanie dotyczyć będzie: lokalnych podatków, opłat i umorzeń, planowanych zmian w opłatach, a także pomocy świadczonej przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Krakowie.

Więcej informacji pod adresem: www.szan.org.pl

pokaż metkę
Autor: KINGA SADOWSKA
Osoba publikująca: KATARZYNA CZUBERNAT
Podmiot publikujący: Wydział Informacji, Turystyki i Promocji Miasta
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat