Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Informacja archiwalna

Dog & Cat Conference Kraków 2019

Stowarzyszenie Dog Rescue od wielu lat pomaga bezdomnym zwierzętom w ich, często bardzo ciężkiej, drodze ku lepszej przyszłości. Ratujemy, leczymy, rehabilitujemy, uczymy, socjalizujemy, resocjalizujemy i przekazujemy do nowych, kochających domów setki psów oraz kotów każdego roku. Praca ta daje nam niezwykłą satysfakcję i motywację do działania.

 

Termin: 23-24 marca 2019 r.
Osoba kontaktowa Łukasz Szpakowicz
Email: Lukasz.Szpakowicz@DogRescue.pl

W ciągu lat doświadczeń ze zwierzętami korzystaliśmy z pomocy ekspertów różnych dziedzin. Mamy świadomość, jak wielkiej zmiany w życiu zwierzęcia może dokonać osoba posiadająca specjalistyczną wiedzę. Właśnie ta świadomość skłoniła nas do organizacji cyklicznego wydahttp://konferencja.dogrescue.plrzenia szkoleniowego dla osób pracujących oraz żyjących na co dzień ze zwierzętami.

Umożliwiamy zatem specjalistom, właścicielom oraz pasjonatom pogłębianie wiedzy na temat psów i kotów, aby ich praca była jeszcze lepsza, skuteczniejsza, bardziej pomocna dla zwierząt. DOG&CAT CONFERENCE to wydarzenie niezwykle  cenne, podczas którego specjaliści różnych dziedzin z całej Europy dzielą się wiedzą, doświadczeniem oraz pasją pracy z psami i kotami.

Cały dochód z organizacji konferencji zostanie przekazany na pomoc bezdomnym zwierzętom z Krakowa i okolic. Jest to pierwsze tego typu charytatywne wydarzenie w Polsce.

Konferencja jest wydarzeniem dwudniowym:

DZIEŃ I – SOBOTA 23.03.2019 – ZROZUMIEĆ PSA

Pierwszy dzień konferencji, sobota, będzie obfitował w wykłady ekspertów pracujących z psami, behawiorystów, trenerów, weterynarzy oraz naukowców. Uczestnicy będą mieli okazję poznania najnowszej wiedzy z szerokiego zakresu aspektów związanych z psami.


DZIEŃ II – NIEDZIELA 24.03.2019 – ZROZUMIEĆ KOTA

Niedziela zostanie w całości poświęcona kotom. Wielu specjalistów kociej behawiorystyki, weterynarii, prawa, żywienia oraz nauki przedstawi szerokiej publiczności swoje najciekawsze wykłady.

Dokładny program konferencji wraz z opisem wykładów dostępny jest tutaj.

DOG&CAT CONFERENCE to konferencja szkoleniowa dedykowana osobom, które na co dzień pracują lub żyją z psami lub kotami. Zapraszamy zatem szczególnie:

  • behawiorystów psów i kotów,
  • trenerów oraz szkoleniowców psów i kotów
  • lekarzy weterynarii,
  • naukowców oraz badaczy,
  • zoopsychologów oraz zooterapeutów,
  • hodowców psów i kotów,
  • pracowników schronisk, fundacji oraz stowarzyszeń pro zwierzęcych,
  • studentów kierunków związanych ze zwierzętami,
  • opiekunów psów lub kotów pragnący lepiej zrozumieć swe zwierzęta,
  • pasjonatów zainteresowanych psami i kotami.

 

Więcej informacji oraz bilety dostępne są na stronie DOG&CAT CONFERNCE 2019

 

Zapraszamy serdecznie, do zobaczenia już w marcu 2019!

Organizator:

Stowarzyszenie Dog Rescue
pokaż metkę
Autor: Justyna Zinkiewicz-Grochot
Podmiot publikujący: