Kraków na targach gospodarczych

Kraków na targach Expo Real 2019 w Monachium

Od 7 do 9 października Kraków bierze udział w kolejnej edycji targów Expo Real. Miasto od kilkunastu lat prezentuje swoją ofertę podczas tego wydarzenia. Podobnie jak w latach ubiegłych udział przedstawicieli Krakowa współfinansowany jest ze środków europejskich.

Kraków na targach EXPO REAL 2018 w Monachium

Od 8 do 10 października Kraków wziął udział w kolejnej edycji Targów Expo Real. Miasto od kilkunastu lat prezentuje swoją ofertę podczas tej imprezy. Podobnie jak w zeszłym roku, zakup powierzchni z usługami pakietowymi sfinansowany został ze środków europejskich (MRPO 2014–2020) w ramach projektu „Growing Internationally – Krakow’s Economy on the Rise”.

Krakowska misja gospodarcza w ZEA

Od 7 do 12 kwietnia 2018 r. trwała krakowska misja gospodarcza w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Misja obejmowała zarówno przedstawienie miasta jako świetnie rozwijającej się europejskiej metropolii z bogatym zapleczem naukowym i rozwojową ekonomią, jak i pokazanie wartości inwestycyjnej wielkich miejskich projektów, tj. Nowej Huty Przyszłości, Kraków Airport oraz Nowego Miasta w Płaszowie Rybitwach.

Kraków po raz 21. promował się w Cannes

Od 13 do 16 marca we francuskim Cannes odbyły się największe w Europie Targi Inwestycji i Nieruchomości MIPM 2018, na których Kraków już po raz 21. zaprezentował ofertę inwestycyjną miasta. Jak w latach poprzednich stolica Małopolski promowała się na prawie 60-metrowym stoisku w prestiżowej przestrzeni wystawowej pałacu festiwalowego Riviera Hall.

Promocja inwestycji i networking. Kraków na EXPO REAL 2017

Od 3 do 7 października 2017 r. Kraków prezentował swój potencjał inwestycyjny podczas kolejnej edycji targów EXPO REAL w Monachium. Tegoroczna, dwudziesta już z kolei, edycja monachijskich targów zgromadziła rekordową liczbę 2003 wystawców i 41500 uczestników z 35 krajów, potwierdzając rangę EXPO REAL jako wiodącego wydarzenia sektora inwestycyjnego i nieruchomości w Europie.

Kraków - USA: nowe otwarcie

Trzy amerykańskie miasta, kilkadziesiąt spotkań, prezentacje i konferencje, wiele ciekawych perspektyw – tak można podsumować misję gospodarczą Krakowa w Stanach Zjednoczonych. Delegacja miejska odwiedziła San Francisco, Denver, Nowy Jork oraz wzięła udział m.in. w gali „Bay Area CIO of the Year Awards” i szczycie „USA-Europe Shared Services Summit & Awards”.

Trzy razy promocja, czyli Sztokholm, Bruksela i Paryż

W marcu pracownicy Krakow Convention Bureau uczestniczyli w targach i prezentacjach na rynkach szwedzkim, belgijskim i francuskim.

Krakowskie propozycje inwestycyjne na targach w Cannes

Od 10 do 13 marca Kraków uczestniczył w międzynarodowych targach inwestycji i nieruchomości MIPIM w Cannes. To najważniejsza i najbardziej prestiżowa impreza targowa tego typu w Europie. Udział Krakowa okazał się bardzo udany – stoisko naszego miasta wzbudziło ogromne zainteresowanie wśród inwestorów zagranicznych i biznesmenów.

Kraków w Monachium

Od 6 do 8 października 2014 r. Kraków brał udział w prestiżowych targach Expo Real w Monachium prezentując miejską ofertę inwestycyjną. Stoisko Krakowa, o powierzchni ponad 80 m² wykonane zostało w nowoczesnej stylistyce z wykorzystaniem narzędzi i efektów multimedialnych ukazujących potencjał miasta.

Kraków na polskim Davos

Od 2 do 4 września w Krynicy odbywa się Forum Ekonomiczne – największe wydarzenie tego typu w Europie Środkowo-Wschodniej nazywane „polskim Davos". Jak zwykle nie zabrakło tam Krakowa, który z motywem przewodnim „Kraków, miasto w Ruchu" („Kraków in motion") prezentuje zmiany urbanistyczne i założenia projektu Smart City, projekt „Kraków -  Nowa Huta Przyszłości", a także chwali się potencjałem biznesowym.

Przedstawicielstwa zagraniczne w Krakowie