Hostel Centrum

Kategoria:
hostel
Adres:
ul. Św.Gertrudy 10, 31-046 Kraków
Dzielnica:
Stare Miasto
Ilość miejsc:
175

Opis

Hostel Centrum, największy krakowski hostel, położony jest w centrum Krakowa, przy ulicy św. Gertrudy, nieopodal Rynku Głównego, Zamku Królewskiego na Wawelu, w pobliżu Dworca PKP / PKS.

32 pokoje, 2-12 osobowe.

Hostel Centrum to komfortowa, tania baza noclegowa, stwarzająca idealne warunki dla grup zorganizowanych turystycznych, szkolnych i pielgrzymkowych oraz dla gości indywidualnych. Oferujemy 205 miejsc noclegowych w pokojach od 2- do 12-osobowych, wyposażonych w piętrowe łóżka, zamykane szafki, pościel i ręcznik, z łazienkami na korytarzach. Do dyspozycji naszych gości oddajemy w pełni wyposażone kuchnie, znajdujące się na każdej kondygnacji, w których serwowane są śniadania.

Ponadto oferujemy bezpłatny dostęp do Internetu na wydzielonych stanowiskach w części ogólnodostępnej oraz bezprzewodowy internet w pokojach, przechowalnię bagażu, pralnię, prasowalnię, możliwość zorganizowania atrakcji turystycznych na życzenie gości. Za naszym pośrednictwem mogą Państwo zamówić wyżywienie w pobliskich restauracjach. Obiekt jest monitorowany.

ZA TREŚĆ WYŻEJ WYMIENIONYCH INFORMACJI ODPOWIADA PRZEDSIĘBIORCA PROWADZĄCY OBIEKT!
  • Wyślij znajomemu
  • Dodaj do ulubionych

Obiekty noclegowe w okolicy
Lista komentarzy
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.
Dodaj komentarz
Pozostało znaków:500
Kod weryfikujący

Załaduj ponownie
POLECAMY
TELEWIZJA.KRAKOW.PL
PRZEJRZYSTE FINANSE
OTO FOTOKRONIKA MIASTA