WOW!night

WOW!night
Fot. Wojciech Wandzel, www.wandzelphoto.com

WOW!night to niezwykłe zakończenie roku - 31 grudnia Rynek Główny w Krakowie zamienia się w największą w Europie scenę klubową z parkietem o powierzchni blisko 10 tysięcy metrów kwadratowych. Na scenie występują gwiazdy muzyki klubowej i elektronicznej oraz najznakomitsi DJ-e. Tuż po północy, na powitanie Nowego Roku, uczestnicy imprezy mogą podziwiać wyjątkowy pokaz pirotechniczny i confetti show.


Przestrzeń Rynku zostaje zamknięta z jednej strony estradą koncertową i znajdującymi się po obu jej stronach potężnymi ekranami diodowymi o łącznej powierzchni około 100 metrów kwadratowych, z drugiej – szeroką na niemal 50 metrów konstrukcją pod urządzenia oświetleniowe. Przy Sukiennicach staje podest sceniczny, na którym przez cały czas trwania imprezy występują tancerze ze specjalną, przygotowaną na ten wieczór choreografią.

Potężna ilość około dwustu rozstawionych z trzech stron Rynku konwencjonalnych i inteligentnych świateł oraz dwanaście wielkiej mocy kolorowych laserów tworzy razem unikalny spektakl, którego dopełnieniem są przygotowane specjalnie na tę noc i miksowane na żywo wizualizacje, wyświetlane na ścianach diodowych.

Organizator: Krakowskie Biuro Festiwalowe

 

Więcej na: www.wownight.eu

Pokaż metkę
Osoba publikująca: PAWEŁ KRAWCZYK
Podmiot publikujący: Redakcja MPI